BOLT Aktivátory / Odstraňovače

BOLT Aktivátory a Odstraňovače

BOLT Aktivátory a Odstraňovače
Aktivátory CA lepidel se používají zejména pro zrychlení vytvrzování středně hustých a hustých typů lepidel. K dispozici jsou dva typy aktivátorů s rozdílným nosičem. Rozdíl mezi oběma typy je v rychlosti odvětrávání aktivátoru.
Aktivátory BOLT UP jsou dodávány v plastových lahvičkách vybavených mechanickým rozprašovacím ventilem, umožňujícím jednoduchou aplikaci nástřikem na již nanesené CA lepidlo. Dalším způsobem aplikace aktivátoru je nastříknutí aktivátoru na jeden lepený díl, nanesení lepidla na díl druhý a následné stisknutí obou dílů tak, aby došlo ke slepení dílů v potřebné pozici. V tomto případě není možné posouvat díly vůči sobě resp. ustavovat do potřebné pozice. V případě, že je nutno aktivátor použít na velké množství velmi malých spojů (např. lepení kostry modelu), je možno aplikovat aktivátor z BOLT BOTTLE (lahvičky) vybavené velmi tenkou kapilárou vytaženou ze standartní Aplikační trubičky - BOLT APPLICATION PIPE 0,5mm.
Pro zlepšení nákladovosti (při používání většího množství aktivátoru) jsou k dispozici zásobní náplně, při jejichž použití klesá cena aktivátoru o více jak 50% z původní ceny lahvičky s rozprašovačem.
Obecně je nutno podotknout, že aktivátor by se měl používat pouze v případech, kdy je nutno urychlit z objektivního důvodu vytvrzování, nebo při použití lepidel BOLT ODORLESS, které mají prodlouženou dobu vytvrzování. Lepený spoj za použití aktivátoru nedosahuje nikdy takových pevností jako spoj vytvrzovaný pouze za přístupu vzdušné vlhkosti.

BOLT UP - Accelerator

BOLT UP - Accelerator
BOLT UP - Accelerator


BOLT UP Accelerator - aktivátor CA lepidla se používá zejména pro zrychlení vytvrzování středně hustých (MEDIUM), hustých (THICK) nebo gelových typů cyanoakrylátových lepidel. BOLT UP Accelerator má specielní rychleodvětratelný nosič ativující složky. Je určen především pro aplikace na kov, dřevo, keramiku, sklo ap. Aktivátor BOLT UP je dodáván v plastových lahvičkách vybavených mechanickým rozprašovacím ventilem. Tento ventil umožňuje jednoduchou aplikaci nástřikem na již nanesené CA lepidlo, nebo nastříkem aktivátoru na jeden lepený díl, nanesení lepidla na díl druhý a následné stisknutí obou dílů tak, aby došlo ke slepení dílů v potřebné pozici. Pro zlepšení nákladovosti (při používání většího množství aktivátoru) je dodáván BOLT UP Accelerator také v zásobní náplni 237ml. Při jejím použití klesá cena aktivátoru o více jak 50% oproti původní ceně balení (lahvička s rozprašovačem).
POZOR! NAPADÁ NĚKTERÉ PLASTY!
208   BOLT UP Accelerator - spray   2 fl.oz.    59,2 ml      153,- Kč
228 BOLT UP Accelerator - náplň 8 fl.oz. 237,0 ml 274,- Kč

BOLT UP FF - Accelerator

BOLT UP FF - Accelerator

BOLT UP FF (Foam Friendly)  Accelerator - aktivátor CA lepidla se používá zejména pro zrychlení vytvrzování středně hustých (MEDIUM), hustých (THICK) nebo gelových typů CA lepidel. BOLT UP FF Accelerator má  nosič ativující složky s pomalejším odvětráním nenapadající plasty. Je tedy určen především pro aplikace na plasty (včetně pěnových), lakované povrchy, nebo tam kde nelze z objektivních důvodů použít standartní BOLT UP Accelerator. Aktivátor BOLT UP FF je dodáván v plastových lahvičkách vybavených mechanickým rozprašovacím ventilem. Tento ventil umožňuje jednoduchou aplikaci nástřikem na již nanesené CA lepidlo, nebo nastříkem aktivátoru na jeden lepený díl, nanesení lepidla na díl druhý a následné stisknutí obou dílů tak, aby došlo ke slepení dílů v potřebné pozici. Pro zlepšení nákladovosti (při používání většího množství aktivátoru) je dodáván BOLT UP FF Accelerator také v zásobní náplni 237ml. Při jejím použití klesá cena aktivátoru o více jak 50% oproti původní ceně balení (lahvička s rozprašovačem).
JE URČEN PŘEDEVŠÍM PRO POUŽITÍ S BOLT ODORLESS.

209   BOLT UP FF Accelerator - spray   2 fl.oz.    59,2 ml    153,- Kč
229 BOLT UP FF Accelerator - náplň 8 fl.oz. 237,0 ml 274,- Kč

BOLT OFF - Debonder

BOLT OFF - Debonder

BOLT OFF Debonder je určen k rozlepení,  rozpuštění a odstranění již vytvrzeného cyanoakrylátového lepidla z kovů, dřeva, pryže, keramiky, skla ap. 
Jeho specielní složení umožňuje také použití na některých plastech (PS, XPS, EPS, ABS, PP, PE, PA, PUR). Díky těmto vlastnostem je  vhodný pro 'tmelení' (odstraňování přebytečného cyanoakrylátového lepidla při lepení plastikových modelů).
Pro průmyslové použití ( rozlepování / odstraňování CA lepidla máčením v lázni) je dodáván v zásobní náplni 908,8g.

POZOR! LEPTÁ PET, PC A VĚTŠINU NÁTĚROVÝCH HMOT.

211  BOLT OFF Debonder   1/2 oz.    14,2 g      72,- Kč
210 BOLT OFF Debonder 1 oz. 28,4 g 94,- Kč
212 BOLT OFF Debonder 2 oz. 56,8 g 164,- Kč
213 BOLT OFF Debonder - náplň 32 oz.   908,8 g    1.970,- Kč