BOLT Příslušenství

Bolt Příslušenství

Bolt Příslušenství

BOLT ACCESSORIES™ (Příslušenství) umožňuje dosáhnout optimální výsledky při zachování vysoké produktivity a bezpečnosti práce při jednotlivých konkrétních aplikacích. Správný výběr příslušenství je velmi důležitý pro výslednou kvalitu lepeného spoje nejen po stránce mechanických vlastností, ale také po stránce vzhledu. Součástí příslušenství BOLT ACCESSORIES™ jsou specielní aplikátory a náhradní obaly.
BOLT příslušenství™ je vyráběno z vysokomolekulárních, netečných a nepropustných materiálů pro zajištění dlouhé životnosti lepidla. Povrchy jednotlivých dílů jsou upraveny tak, aby CA lepidlo na nich neulpívalo a nebránilo tak následnému použití.

Bolt Bottle

Bolt Bottle
Bolt BottleBOLT BOTTLE™ – náhradní prázdné lahvičky se používají zejména v případě, že lepidlo je nakupováno ve větších ekonomičtějších baleních, a proto pro vlastní konkrétní aplikaci CA lepidla se zvolí velikost lahvičky co nejvhodnější s ohledem na denní spotřebu lepidla tak, aby velká zásobní nádoba byla co nejméně otevírána. Náhradní lahvičky jsou k disposici ve všech velikostech, tedy 7,1 – 14,2 – 28,4 – 56,8 g. Jsou dodávány samotné (bez BOLT TIP™ Aplikačního uzávěru, ten je dodáván samostatně).

000  BOLT BOTTLE - prázdná   1/4 oz.    7,1 g   22,- Kč
001 BOLT BOTTLE - prázdná 1/2 oz. 14,2 g 22,- Kč
002 BOLT BOTTLE - prázdná 1 oz. 28,4 g 22,- Kč
003 BOLT BOTTLE - prázdná 2 oz. 56,8 g 25,- Kč

Bolt Tip

Bolt Tip
Bolt Tip

BOLT TIP™ – je určen k náhradě poškozených, nebo zalepených aplikačních uzávěrů. Dodávají se v balení po 6 ks, součástí je i krytka. Do pracovního stavu se připraví odříznutím vrchní části aplikátoru v délce, která bude odpovídat potřebné velikosti výstupního otvoru. Odříznutí aplikátoru musí být vždy prováděno ostrým nástrojem, nejlépe žiletkou. Odstranění lepidla ze zalepeného aplikátoru nesmí být nikdy prováděno předmětem (nástrojem) který by mohl vnitřní povrch aplikátoru poškodit (pilník apod.). V případě odříznutí vrcholu aplikátoru tupým nástrojem (např. tupým nožem), dojde k vytažení otřepu a následnému ulpívání CA lepidla. V případě, že je vnitřní povrch aplikátoru mechanicky poškozen (např. poškrábán) dochází ke značnému ulpívání lepidla v ústí aplikátoru a aplikátor musí být vyměněn za nový – nepoškozený pokud chceme dosáhnout optimální funkce. Alternativním řešením je použití aplikační trubičky ve spojení s aplikačním uzávěrem, toto řešení je funkčně i ekonomicky nejvhodnější.

219   BOLT TIP - Aplikační uzávěr s krytkou   6 ks     109,- Kč

Bolt Tube

Bolt Tube
Bolt Tube

BOLT TUBE™ – je určena pro použití na aplikátorech CA lepidel. Vlivem specielního materiálu s vysokým povrchovýn napětím, a super hladkého vnitřního povrchu je adheze CA lepidla k vnitřní stěně trubičky snížena na minimum, což má za následek snížení zalepování při trvalém používání na minimum. Aplikace CA lepidla pomocí trubiček je přesnější jak vzhledem k umístění lepidla, tak i s ohledem na dávkované množství. Základní vnitřní rozměr trubiček je možno po zahřátí upravovat na rozměr, který je zapotřebí pro konkrétní aplikaci lepidla, např. extremně malý rozměr okolo 0,05 mm pro přesné dávkování velmi malých množství řídkých lepidel. Kromě těchto základních výhod aplikačních trubiček jsou i minimalizovány finanční náklady na výměnu aplikačních nástavců při opakovaném použití lahviček.

221    BOLT TUBE 0,5 mm (Aplikační trubička)       50 cm    44,- Kč
222 BOLT TUBE 1,0 mm (Aplikační trubička) 50 cm 50,- Kč