O nás

BUPAK s.r.o.

Firma BUPAK® s.r.o. (Budweiser Packaging) byla založena v roce 2009 jako specialista na výrobu chemických výrobků jak pro průmyslový tak i spotřební trh.
 
Hlavním výrobním programem firmy BUPAK® je výroba a balení lepidel na bázi Cyanoakrylátů (vteřinová lepidla), PVAC a Polyurethanů.
Sídlo a provoz společnosti je ve vlastním objektu původního českého 'Národního podniku na výrobu tužek v Českých Budějovicích' (N.+P.) zal. roku 1895. (obr. z roku 1932)

 • DIVIZE VÝROBY LEPIDEL
  Základem divize výroby lepidel bylo přesunutí výroby Cyanoakrylátových (vteřinových) lepidel z USA do České republiky. Jednotlivé komponenty jsou dováženy převážně z USA a následně modifikovány a baleny zejména pro evropský trh. V současné době jsme jediným výrobcem Cyanoakrylátových lepidel v České republice, a jedním z pěti v Evropě.
  Disponujeme kompletní technologií na modifikaci a plnění cyanoakrylátových lepidel.
  Dalším výrobním programem je výroba PVAC lepidel (PERFECT G™), které si za více než 10let našli řadu uplatnění jak na hobby tak i průmyslovém trhu.
  Dalším výrobním programem je výroba polyurethanových lepidel DURISOL™, určených jak pro průmyslové použití tak hobby trh.
 • DIVIZE VÝROBY OCHRANNÝCH NÁTĚRŮ
  Na konci roku 2010 byla spuštěna nová plnicí linka na výrobu nitrolaků NITROCOAT™ (zejména pro hobby trh).

JSME SPECIALISTI NA BALENÍ

 • Vyrábíme, nebo plníme řadu OEM chemických výrobků pro zákazníky převážně v Evropě. V případě, že potřebujete vyrobit a naplnit chemické přípravky do různých obalů od 0,001 do 0,5l neváhejte kontaktovat naše technické oddělení.
 • Disponujeme vlastní obalovou technologií Blister a SkinPack včetně výroby modelů CNC technologií.
 • Disponujeme vlastní výrobou barevných samolepicích etiket a štítků včetně povrchové laminace a digitálního výseku.
 • Disponujeme vlastní výrobou obalů  (výsek krabiček, výsek blister karet a reklamních materiálů).
 • Disponujeme samostatným skladem nebezpečných a hořlavých látek